Safety Guidelines Associations Sports Results Calendar
About us Teacher Resources Swimming Scheme Latest News
 DEC home
Email
Calendar    Cancellations / Postponements    Contacts & Links    Extra! Extra!    Forms    Merchandise    Teams   
Trial/Championship Information    Trial/Championship Results   
The Sydney North Area

The Sydney North Area

CHS North West Met. Boys Zone Directory

 

NORTH WEST MET. BOYS ZONE                 MAROON

Ashfield Boys, Asquith Boys, Epping Boys, Homebush Boys, Normanhurst Boys, North Sydney Boys, Randwick Boys.

 

 

 

 

 

 

 

POSITION

FIRSTNAME

SURNAME

SCHOOL

S CODE

PHONE

FAX

President

Stewart

Randall

Normanhurst B

8211

9489 1077

9489 5722

Vice President

Karen

Mould

Randwick B

8161

9399 3122

9399 9546

PS Secretary

Stephan

Madyski

Homebush B

8151

9764 3611

9746 3614

Secretary

Scott

Belgre

Homebush B

8151

9764 3611

9746 3614

Treasurer

David

Rodgie

Normanhurst B

8211

9489 1077

9489 5722

SN Delegate

David

Rodgie

Normanhurst B

8211

9489 1077

9489 5722

SN Delegate

Ryan

Bolger

Asquith B

8245

9477 3779

9482 2546

Website

Scott

Belgre

Homebush B

8151

9764 3611

9746 3614

Website

Drew

Jones

Ashfield B

8832

9798 6620

9716 8004

Athletics

Richard

Croan

Normanhurst B

8211

9489 1077

9489 5722

Aust. Football

 

 

 

 

 

 

Baseball

Glenn

Kayes

Epping B

8884

9869 2701

9868 1198

Badminton

Cameron

Gordon

Epping B

8884

9869 2701

9868 1198

Basketball Boys

Seddique

Martin

Epping B

8884

9869 2701

9868 1198

Basketball Girls

 

 

 

 

 

 

Cricket Boys

Neil

Kimberley

North Sydney B

8132

9955 1565

9957 6310

Cricket Girls

 

 

 

 

 

 

Cross Country

Jon

Sculthorpe

Homebush B

8151

9764 3611

9746 3614

Diving

 

 

 

 

 

 

Futsal

Peter

Maconachie

North Sydney B

8132

9955 1565

9957 6310

Golf

Tim

O’Brien

Epping B

8884

9869 2701

9868 1198

Gymnastics

 

 

 

 

 

 

Hockey Boys

Stephan

Madycki

Homebush B

8151

9764 3611

9746 3614

Hockey Girls

 

 

 

 

 

 

Lawn Bowls

Les

Carrington

Ashfield B

8832

9798 6620

9716 8004

Netball

 

 

 

 

 

 

Oz Tag

Cheiban

Elaro

Homebush B

8151

9764 3611

9746 3614

Rugby League

 

 

 

 

 

 

Rugby Union

David

Rodgie

Normanhurst B

8211

9489 1077

9489 5722

Sailing

 

 

 

 

 

 

Soccer Boys

Scott

Belgre

Homebush B

8151

9764 3611

9746 3614

Soccer Girls

 

 

 

 

 

 

Softball

 

 

 

 

 

 

Squash

 

 

 

 

 

 

Swimming

Ray

Elkin

Life Member

 

 

0419 635 983

Table Tennis

Rajakrishnar

Sekraran

Homebush B

8151

9764 3611

9746 3614

Tennis

Ron

Bradford

Epping B

8884

9869 2701

9868 1198

Trampolining

 

 

 

 

 

 

Touch Girls

 

 

 

 

 

 

Triathlon

 

 

 

 

 

 

Volleyball Boys

Kevin

McKenzie

Epping B

8884

9869 2701

9868 1198

Volleyball Girls

 

 

 

 

 

 

Water Polo Boys

Stewart

Randall

Normanhurst B

8211

9489 1077

9489 5722

Water Polo Girls

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ashfield B

8832

9798 6620

9716 8004

 

 

 

Asquith B

8245

9477 3779

9482 2546

 

 

 

Epping B

8884

9869 2701

9868 1198

 

 

 

Homebush B

8151

9764 3611

9746 3614

 

 

 

Normanhurst B

8211

9489 1077

9489 5722

 

 

 

North Sydney B

8132

9955 1565

9957 6310

 

 

 

Randwick B

8161

9399 3122

9399 9546